Webové stránky ve WordPressuJsme společnost, která se od roku 2009 zabývá tvorbou webových stránek ve WordPressu. Během svého působení na trhu jsme si dokázali osvojit veškeré znalosti ohledně problematiky redakčního systému, čímž ho dokážeme všelijak ohnout a přizpůsobit přesně pro potřeby Vaší prezentace či prodeje v e-shopu.


uspora Nabízíme levné řešení pro webové stránky. Webové stránky postavené na redakčním systému WordPress znamená minimální investice do vytvoření prezentace či e-shopu. Jelikož se jedná o Open Source CMS, neplatíte nesmyslně velké marže za vytvoření redakčního systému.

rychla_tvorba Díky hotovému řešení pro správu obsahu, není nutné čekat dlouhé měsíce na vytvoření webových stránek či e-shopu. Vytváří se pouze grafický vzhled a texty, čímž se tvorba nesmírně urychlí a vy se tak můžete těšit na své nové webové stránky v horizontu pár týdnů.

moderni_sablony Vytváříme moderní a technologicky vyspělé webové šablony, které podtrhnou vaší společnost a ukáží, že vy jste ta správná volba pro vaše návštěvníky. Naše touha po vědomostech a neustálé učení nových věcí se přesouvá do naší tvorby. Dokážeme tak splnit každý váš požadavek.

podpora Nabízíme podporu, která předčí vaše očekávání. Vždy řešíme problémy za včas a vždy se snažíme zodpovědět všechny vaše dotazy. Naším úkolem je zajistit perfektní servis k vašim webovým stránkám či e-shopu. Jsme experti na CMS WordPress a rádi vám s ním pomůžeme.

pratelsky_pristup Náš přístup k zákazníkům je vždy přátelský a vždy jednáme na rovinu. Snažíme se pro vás udělat maximum a vždy nám záleží na vaší spokojenosti s našimi službami. Jsme tu pro vás a podle toho se také chováme. Ceníme si každého, s kým komunikujeme.