E-Shop ve wordPressu

E-Shop ve WordPressu

shop

  1. Snadné přidání produktů a jejich popisu
  2. Jednoduchá správa objednávek
  3. Možnost volby platby a dopravy
  4. Možnost nastavení časově omezených slev
  5. Vedení skladových zásob
  6. Automatické odesílání e-mailů
  7. Cena od 2.500Kč


Pojem e-shop ve WordPressu znamená nízké náklady na profesionální a plně fungující e-shop. Nabízíme postavení moderního e-shopu na redakčním systému WordPress. Vytvoříme unikátní grafický vzhled, upravíme funkčnost redakčního systému a nastartujeme vaše podnikání. K e-shopu ve WordPressu je potřeba objednat tvorbu webových stránek ve WordPressu, k čemuž lze využít i naše přednastavené balíčky Basic, Standard nebo Premium.

WordPress E-Shop

E-Shop ve WordPressu je snadný, leč profesionální způsob, jak začít prodávat vaše produkty na internetu. E-Shop ve WordPressu je třeba postavit na jednom z našich balíčků WordPress Basic, WordPress Standard nebo WordPress Premium. Díky moderně postavenému redakčnímu systému bude prodej a správa objednávek hračka. Zamilujete si snadné ovládání a jasný přehled o dění na vašem e-shopu. E-Shop ve WordPressu je jasná volba pro toho, kdo ví co chce, je to jasná volba pro toho, kdo se nebojí prodávat.

Co je potřeba pro tvorbu e-shopu

1) K tvorbě e-shopu je v první řadě potřeba představa o tom, co je Váš produkt. Od toho se odvíjí nejen grafický vzhled celého webu, ale i struktura. V případě, že nemáte úplně jasno v tom, co si od nového e-shopu představujete, jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Probereme spolu vaší představu a vytvoříme jasný plán o stavbě e-shopu.

2) Grafické podklady v podobě fotografií, případně i reklamní prospekty jako je logo, bannery, atd… V případě, že nemáte nic k podkladu pro tvorbu, nevadí. Logo vám rádi vytvoříme a pokud budete mít zájem, vytvoříme i reklamní bannery.

3) Texty. Po vytvoření a spuštění webových stránek, máte možnost vložit texty s pomocí redakčního systému WordPress. Přidání textů je velmi snadné a intuitivní, rádi vám s tím však pomůžeme a texty za vás rovnou vložíme a upravíme. Pokud nemáte připravené texty, nezoufejte, v našich silách je vám nabídnout i vytvoření SEO textů, nebo-li zacílení webu.

4) Produkty. Po přidání textů přichází vložení vašich produktů na prodej. Vložení produktu je stejně jako texty, velmi snadné a intuitivní. Rádi Vám s tím však pomůžeme.

V případě zájmu o e-shop ve WordPressu neváhejte a zašlete nám Vaší nezávaznou poptávku. Rádi vám odpovíme na vaše dotazy.