web_wordpress

WordPress Basic

Wordpress Basic

 1. Webové stránky ve WordPressu
 2. Tvorba grafiky
 3. Kompletace šablony
 4. Instalace webu na hosting
 5. Cena od 7.900Kč

WordPress Standard

Wordpress Standard

 1. Webové stránky ve WordPressu
 2. Tvorba grafiky
 3. Kompletace šablony
 4. Konzultace o rozložení a struktuře webu
 5. Webový hosting*
 6. Instalace webu na hosting
 7. Cena od 12.900Kč

WordPress Premium

Wordpress Premium

 1. Webové stránky ve WordPressu
 2. Tvorba grafiky
 3. Kompletace šablony
 4. Konzultace o rozložení a struktuře webu
 5. Tvorba SEO textů (zacílení webu)
 6. Kompletace webu
 7. Webový hosting*
 8. Instalace webu na hosting
 9. Registrace do internetových katalogů
 10. Cena od 17.900Kč

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Telefonní kontakt:*
Dodatečné info:*
Opište kód:*
captcha

Pojem webové stránky ve WordPressu znamená nízké náklady na profesionální a plně fungující web. Nabízíme postavení moderních webových stránek na redakční systém WordPress. Vytvoříme unikátní grafický vzhled, upravíme funkčnost redakčního systému a nastartujeme vaše podnikání.

WordPress Balíčky

Mezi naší nabídku patří připravené balíčky služeb WordPress Basic, WordPress Standard a WordPress Premium. Je to základ, od kterého se dá odstartovat celková tvorba. Každý balíček má určité možnosti a je jen na Vás, který se Vám bude znát nejvhodnější. Na každý z nabízených balíčku lze samozřejmě nastavit e-shop.

Co je potřeba pro tvorbu webu

1) K tvorbě webových stránek je v první řadě potřeba představa o tom, co je Váš cíl. Od toho se odvíjí nejen grafický vzhled celého webu, ale i struktura. V případě, že nemáte úplně jasno v tom, co si od nového webu představujete, jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Probereme spolu vaší představu a vytvoříme jasný plán o stavbě webu.

2) Grafické podklady v podobě fotografií, případně i reklamní prospekty jako je logo, bannery, atd… V případě, že nemáte nic k podkladu pro tvorbu, nevadí. Logo vám rádi vytvoříme a pokud budete mít zájem, vytvoříme i reklamní bannery.

3) Texty. Po vytvoření a spuštění webových stránek, máte možnost vložit texty s pomocí redakčního systému WordPress. Přidání textů je velmi snadné a intuitivní, rádi vám s tím však pomůžeme a texty za vás rovnou vložíme a upravíme. Pokud nemáte připravené texty, nezoufejte, v našich silách je vám nabídnout i vytvoření SEO textů, nebo-li zacílení webu.

V případě zájmu o webové stránky ve WordPressu neváhejte a zašlete nám Vaší nezávaznou poptávku. Rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

Jak probíhá tvorba webových stránek

Při tvorbě webových stránek se zaměřujeme hlavně na obor vašeho podnikání a v případě osobního blogu na vaší osobnost. Poté přijde na řadu zaměření na moderní pojetí, co nejvíce spjaté s vámi a jako finální krok se zaměřujeme na funkčnost a validitu celého webu.

Pokud bychom měli popsat postup tvorby webu, vypadalo by to asi takto.

1) Po prvním představení vaší činnosti a důvodu proč si přejete vytvořit webové stránky, spolu probereme co od vašeho webu ve WordPressu očekáváte, postavíme strukturu webu a poprosíme vás o podklady k vytvoření grafického vzhledu.

2) Po obdržení potřebných podkladů (fotografie, základní texty, atd…) se na chvilku odmlčíme, protože pro vás připravíme grafický vzhled.

3) Vytvořený vzhled vám zašleme, případně odprezentujeme osobně a po vašem odsouhlasení začneme vytvářet webové stránky.

4) Redakční systém wordPress je samozřejmě naší základnou a na něm stavíme šablonu dle odsouhlaseného grafického vzhledu. Při tvorbě webu vás nenecháme odstrčené, víme, že máte zájem o informace ohledně dokončení a jak vypadá momentální projekt. Je to pro nás samozřejmostí a tvořené webové stránky uvidíte na speciální subdoméně. Celý postup tvorby tedy uvidíte a můžete být i u celého zrodu.

5) Jako poslední bod je finální představení a předání. Webové stránky nainstalujeme na ostrý server, spustíme je a pak už nás jen čeká společný přípitek.

Tvorba webových stránek pro nás znamená koníček a proto každý vytvořený web bereme jako vlastní dítě. Snažíme se, aby vše bylo v pořádku a pravidelně kontrolujeme veškeré funkčnosti.